Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Potřeby pro děti > Odsávačky mléka >

Suavinex Elektrická odsávačka mateřského mléka

Suavinex Elektrická odsávačka mateřského mléka

Cena:

2 999 Kč

Koupit za 2 999 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Suavinex Elektrická odsávačka mateřského mléka: Jedinečná elektrická odsávačka s dvojím systémem regulace LINK čerpá mléko, které jemným způsobem odsává, přičemž dokonale napodobuje rytmus sání dítěte při kojení. Její dvojitý systém regulace, jediný svého druhu na trhu, umožňuje jak nastavení frekvence sání, tak i intensitu vakua. Můžete začít velmi jemným a pomalým sáním a následně zvyšovat rychlost a intenzitu v závislosti na citlivosti vašich prsou, díky čemuž máte pod kontrolou celý průběh odsávání. Odsávačka díky anatomickému, silikonovému zvonu zbaveného dodatečných dílů, pohodlně a dokonale přilne, čímž také zajistí lepší vakuum. Díky možnosti použití baterií spolu s klipem pro připnutí na opasek je možné odsát mléko kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat. Pro zajištění hygienického transportu a uskladnění je odsávačka vybavena pouzdrem. Odsávačka je navržena pro použití ve spojení s jakoukoliv kojeneckou láhví značky SUAVINEX. Kolekce výrobků pro kojící maminky LINK firmy SUAVINEX Vám pomůže v případech, kdy jste z důvodu... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Suavinex Elektrická odsávačka mateřského mléka - popis

nahoru

Jedinečná elektrická odsávačka s dvojím systémem regulace LINK čerpá mléko, které jemným způsobem odsává, přičemž dokonale napodobuje rytmus sání dítěte při kojení. Její dvojitý systém regulace, jediný svého druhu na trhu, umožňuje jak nastavení frekvence sání, tak i intensitu vakua. Můžete začít velmi jemným a pomalým sáním a následně zvyšovat rychlost a intenzitu v závislosti na citlivosti vašich prsou, díky čemuž máte pod kontrolou celý průběh odsávání. Odsávačka díky anatomickému, silikonovému zvonu zbaveného dodatečných dílů, pohodlně a dokonale přilne, čímž také zajistí lepší vakuum. Díky možnosti použití baterií spolu s klipem pro připnutí na opasek je možné odsát mléko kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat. Pro zajištění hygienického transportu a uskladnění je odsávačka vybavena pouzdrem. Odsávačka je navržena pro použití ve spojení s jakoukoliv kojeneckou láhví značky SUAVINEX. Kolekce výrobků pro kojící maminky LINK firmy SUAVINEX Vám pomůže v případech, kdy jste z důvodu návratu do zaměstnání, důvodů zdravotních či při snaze o zapojení ostatních členů domácnosti do péče o dítě nuceny odsávat mateřské mléko. Pro maminky, které mají poraněné a popraskané prsní bradavky přichází SUAVINEX s lékařským doplňkem, kterým jsou speciální hydrogelové náplasti, které vytváří optimální podmínky k regeneraci poškozené jemné pokožky, hydratují a navracejí jí přirozenou pružnost. Jsou vhodné pro použití v době kojení. Jedná se o doplněk první záchrany. Součástí balení je:• Elektrická odsávačka LINK.• Kojenecká láhev 150 ml s 3-poziční proti kolikovou savičkou.• 5 sáčků pro skladování mateřského mléka.• Praktická taštička. Součástí balení odsávačky mateřského mléka LINK je 5 speciálních sáčků pro uchování mateřského mléka v lednici nebo mrazáku, které lze koupit také samostatně v balení po 25 kusech. Klinicky testovaný výrobek, 0 % BPA.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Suavinex Elektrická odsávačka mateřského mléka užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Fusaky nebo Dětská kosmetika, Nosítka a krosničky, Kojící polštáře.

Nejlevnější Suavinex Elektrická odsávačka mateřského mléka akční ceny - Levné Suavinex Elektrická odsávačka mateřského mléka

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Suavinex Elektrická odsávačka mateřského mléka stojí 2 999 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Suavinex Elektrická odsávačka mateřského mléka najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odsávačky mléka.

Suavinex Elektrická odsávačka mateřského mléka najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz