Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Potřeby pro děti > Odsávačky mléka >

Nuvita Duální odsávačka mléka

Nuvita Duální odsávačka mléka

Cena:

5 690 Kč

Koupit za 5 690 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Nuvita Duální odsávačka mléka: Duální odsávačka mléka Nuvita umožní nakrmit děťátko, i když maminka není právě s ním. Maminka si může na přehledném LCD displeji zvolit svůj preferovaný režim. Vybrat si přitom může ze dvou typů sání, jejichž intenzitu si sama reguluje podle potřeby. Odsávačka disponuje až 9 levely intenzity. Díky využití dvou motorů je odsávačka mimořádně efektivní a umožňuje zcela nezávislé přizpůsobení výkonu a otáček. Umožňuje nastavení stejného druhu sání u obou prsů, nebo individuální nastavení pro pravé a levé prso podle potřeby maminky. Odsávačka je mimořádně tichá, vybavená v obou kanálcích systémem proti zpětnému chodu mléka. Praktická taška, která je pomocníkem při přenosu a skladování odsávačky, je navrhovaná tak, aby maminkám poskytla co největší komfort. Její vzorované provedení ji dokonce povyšuje na módní doplněk. Vnitřek je vyrobeno z nepromokavého a izolačního materiálu. Taška je navíc vybavena praktickým popruhem, pro pohodlné a praktické přenášení na rameni. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Nuvita Duální odsávačka mléka - popis

nahoru

Duální odsávačka mléka Nuvita umožní nakrmit děťátko, i když maminka není právě s ním. Maminka si může na přehledném LCD displeji zvolit svůj preferovaný režim. Vybrat si přitom může ze dvou typů sání, jejichž intenzitu si sama reguluje podle potřeby. Odsávačka disponuje až 9 levely intenzity. Díky využití dvou motorů je odsávačka mimořádně efektivní a umožňuje zcela nezávislé přizpůsobení výkonu a otáček. Umožňuje nastavení stejného druhu sání u obou prsů, nebo individuální nastavení pro pravé a levé prso podle potřeby maminky. Odsávačka je mimořádně tichá, vybavená v obou kanálcích systémem proti zpětnému chodu mléka. Praktická taška, která je pomocníkem při přenosu a skladování odsávačky, je navrhovaná tak, aby maminkám poskytla co největší komfort. Její vzorované provedení ji dokonce povyšuje na módní doplněk. Vnitřek je vyrobeno z nepromokavého a izolačního materiálu. Taška je navíc vybavena praktickým popruhem, pro pohodlné a praktické přenášení na rameni.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nuvita Duální odsávačka mléka užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dětská kosmetika nebo Nosítka a krosničky, Fusaky, Kojící polštáře.

Nejlevnější Nuvita Duální odsávačka mléka akční ceny - Levné Nuvita Duální odsávačka mléka

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nuvita Duální odsávačka mléka stojí 5 690 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nuvita Duální odsávačka mléka najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odsávačky mléka.

Nuvita Duální odsávačka mléka najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz