Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Potřeby pro děti > Odsávačky mléka >

LOVI Ruční odsávačka Expert

LOVI Ruční odsávačka Expert

Cena:

990 Kč

Koupit za 990 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu LOVI Ruční odsávačka Expert: Ruční odsávačka LOVI Expert je velice efektivní a citlivá díkysilikonové vložce a pokročilé 3D technologii odsávání (současněmasíruje, stlačuje a odsává). Společně s dalšími doplňky v saděvytváří komplexní řešení pro matku i dítě – chrání laktaci apodporuje přirozený způsob krmení. Vlastnosti: Ergonomická protiskluzová rukojeť zajišťuje pohodlnéodsávání, dokonce i jedním prstem.Silikonová masážní vložka stimuluje průtok mléka azajišťuje citlivé a účinné odsávání.Doplňky k uchovávání odsátého mléka – elastický uzávěra láhev umožňují bezpečné a hygienické uchovávání odsátéhomléka a rychlé pohodlné nakrmení dítěte.Taška na odsávačku a její díly je ideálnímpomocníkem na praktické uchovávání a bezpečný transport odsávačky. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

LOVI Ruční odsávačka Expert - popis

nahoru

Ruční odsávačka LOVI Expert je velice efektivní a citlivá díkysilikonové vložce a pokročilé 3D technologii odsávání (současněmasíruje, stlačuje a odsává). Společně s dalšími doplňky v saděvytváří komplexní řešení pro matku i dítě – chrání laktaci apodporuje přirozený způsob krmení. Vlastnosti: Ergonomická protiskluzová rukojeť zajišťuje pohodlnéodsávání, dokonce i jedním prstem.Silikonová masážní vložka stimuluje průtok mléka azajišťuje citlivé a účinné odsávání.Doplňky k uchovávání odsátého mléka – elastický uzávěra láhev umožňují bezpečné a hygienické uchovávání odsátéhomléka a rychlé pohodlné nakrmení dítěte.Taška na odsávačku a její díly je ideálnímpomocníkem na praktické uchovávání a bezpečný transport odsávačky.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LOVI Ruční odsávačka Expert užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dětská kosmetika nebo Fusaky, Kojící polštáře, Nosítka a krosničky.

Nejlevnější LOVI Ruční odsávačka Expert akční ceny - Levné LOVI Ruční odsávačka Expert

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější LOVI Ruční odsávačka Expert stojí 990 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější LOVI Ruční odsávačka Expert najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odsávačky mléka.

LOVI Ruční odsávačka Expert najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz