Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Potřeby pro děti > Odsávačky mléka >

LOVI Dvoufázová elektronická odsávačka Expert

LOVI Dvoufázová elektronická odsávačka Expert

Cena:

3 590 Kč

Koupit za 3 590 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu LOVI Dvoufázová elektronická odsávačka Expert: Dvoufázová elektronická odsávačka mateřského mléka LOVI Expert.Profesionální ochrana laktace. Nejnovější technologie použité přivýrobě a konstrukci, použité materiály a dvoufázový rytmus sánídokonale napodobuje proces sání miminka z prsu. Díky silikonové vložce a pokročilé 3D technologiiodsávání (současně masíruje, stlačuje a odsává) a společněs dalšími doplňky v sadě vytváří komplexní řešení pro matkui dítě – chrání laktaci a podporuje přirozený způsob krmení.Intuitivní dotykový display usnadňuje používání. Má 9 úrovnínastavení a lze ji přestavit na odsávačku ruční. V balení jepraktický kufřík. Kombinací dvou fází odsávání odsajete více mléka v kratšímčase. Díky speciální technologii dokáže během 10 min odsát až100 ml mléka. Specifikace: Napájení ze sítě i na baterie.Doplňky k uchovávání odsátého mléka – elastický uzávěra láhev umožňují bezpečné a hygienické uchovávání odsátéhomléka a rychlé pohodlné nakrmení dítěte.Taška na odsávačku a její díly je ideálnímpomocníkem na praktické... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

LOVI Dvoufázová elektronická odsávačka Expert - popis

nahoru

Dvoufázová elektronická odsávačka mateřského mléka LOVI Expert.Profesionální ochrana laktace. Nejnovější technologie použité přivýrobě a konstrukci, použité materiály a dvoufázový rytmus sánídokonale napodobuje proces sání miminka z prsu. Díky silikonové vložce a pokročilé 3D technologiiodsávání (současně masíruje, stlačuje a odsává) a společněs dalšími doplňky v sadě vytváří komplexní řešení pro matkui dítě – chrání laktaci a podporuje přirozený způsob krmení.Intuitivní dotykový display usnadňuje používání. Má 9 úrovnínastavení a lze ji přestavit na odsávačku ruční. V balení jepraktický kufřík. Kombinací dvou fází odsávání odsajete více mléka v kratšímčase. Díky speciální technologii dokáže během 10 min odsát až100 ml mléka. Specifikace: Napájení ze sítě i na baterie.Doplňky k uchovávání odsátého mléka – elastický uzávěra láhev umožňují bezpečné a hygienické uchovávání odsátéhomléka a rychlé pohodlné nakrmení dítěte.Taška na odsávačku a její díly je ideálnímpomocníkem na praktické uchovávání a bezpečný transport odsávačky.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LOVI Dvoufázová elektronická odsávačka Expert užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dětská kosmetika nebo Fusaky, Kojící polštáře, Nosítka a krosničky.

Nejlevnější LOVI Dvoufázová elektronická odsávačka Expert akční ceny - Levné LOVI Dvoufázová elektronická odsávačka Expert

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější LOVI Dvoufázová elektronická odsávačka Expert stojí 3 590 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější LOVI Dvoufázová elektronická odsávačka Expert najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odsávačky mléka.

LOVI Dvoufázová elektronická odsávačka Expert najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz